Восени і взимку імунна система людини особливо страждає, а разом з цим похитується і його здоров'я. Причина цього, зміни в гормональній системі людини, так як недолік природного сонячного світла впливає на вироблення гормонів в крові, мала кількість яких призводить до негативних змін імунної системи. Частими захворюваннями також загрожує і велика кількість різних вірусних інфекцій, вдихається нами.

Часті зміни і різкі коливання температури, від відносно високих днем, до прохолодних низьких і сльотавих вночі, а також часті дощі або ранкові та вечірні тумани, мороз і вогкість - нд це надзвичайно послаблює і пригнічує нашу імунну систему і вона дає збій. У той же час різноманітність фруктів і овочів зменшується в магазинах, а відповідно, зменшується і споживання вітамінів. Всі ці фактори піддають організм і його імунітет величезному тиску, з яким вони іноді ледь справляються. Як скоротити частоту захворювань і допомогти собі швидше одужати? Звичайно, вітаміни і регулярний рух є основною рекомендацією. Але існує ряд нетрадиційних рецептів.

1. Антибіотики не можуть вилікувати все

Перед прийомом антибіотиків важливо з'ясувати, вірусне або інфекційне захворювання вас вразило. Справа в тому, що антибіотики добре справляються з інфекцією і зовсім не лікують вірусні захворювання. А основна причина захворювань взимку - це просто віруси. В такому випадку, приймаючи антибіотики, ви не просто не лікуєтеся, але і дратуєте слизову шлунка. Доведено також, що тривалий прийом антибіотиків знижує імунітет в цілому.

2. Якщо протягом 4 днів полегшення не настало - викликайте лікаря

Важливо якомога раніше розпізнати хворобу і почати е лікування засобами, перевіреними людьми і часом - протизапальні та жарознижуючі препарати, імбир, мед, лимон, поспати, пропотівши під ковдрою. Міцний і сильний організм, при правильному і своєчасному лікуванні, здатний впоратися з хворобою за чотири дні. Але якщо хвороба не припиниться, вам знадобляться консультація лікаря і більш підходящі ліки. Тоді тягнути з походом до лікаря не варто.

3. Не вірте рекламі на слово

Устричні гриби, женьшень, обліпиха, асаї, лактобактерії ... Рекламщики обганяючи один одного, з метою продати саме свій товар, навперебій розхвалюють ефективність, корисність і доступність нової харчової добавки, ліки або процедури. На перевірку, багато з розрекламованих товарів просто пустишка - були випадки, коли препарат з реклами наносив реальної шкоди здоров'ю. Не піддавайтеся спокусам рекламних трюків, шукайте препарати, які підходять саме вам. Перед покупкою необхідно поцікавитися, чи проходив цей препарат клінічні випробування і дослідження, сертифікований він і які результати тестувань. Кожен організм індивідуальний і всім допомагають різні ліки Панацеї, на жаль, поки немає, тому будьте уважні і обережні ...

4. Які вітаміни мають першорядне значення для організму?

Взимку нам всім ясно не вистачає вітаміну C. Кожен день організму потрібно в ідеалі до 1 грама вітаміну С, який повністю засвоюється при розслабленні. Вітамін С, укупі з вітаміном Д, є буквально двигуном нашого імунітету.

5. Заняття спортом і загартовування зміцнять імунну систему

Ще одним секретом як зміцнити імунітет і не розболітися, є поступове, поступальний, загартовування і щоденні заняття спортом або гімнастикою.