🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тріфала Т-У-Ф-Х-Ц-Ч-Ш-Ю-Я

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Трифала походить від аюрведичної медицини. Це запатентована суміш, виготовлена ​​з порошку амли (індійського агрусу), фруктів Chebulic Myrobalan і Belleric Myrobalan. Його назва вказує на композицію - він був створений з поєднання санскритських слів tri (три) і phala (плід).

В Індії Triphala вважається найефективнішим і універсальним препаратом природного походження. Він систематично набуває популярності й в інших частинах світу. Вчені виявили ряд органічних хімічних сполук, відповідальних за терапевтичний ефект фруктів, що містяться в суміші. Ключову роль відіграють флавоноїди, поліфеноли, фітостероли та кислоти: галова, елагова та чебулінова. Вони є потужними антиоксидантами і, крім того, мають антибактеріальні та протизапальні властивості. Вони також мають хороший протираковий потенціал.

Трифала найчастіше використовується як підтримка травної системи. Сприяє правильному травленню, сприяє регенерації слизової оболонки кишечника, сприяє виведенню з організму бактерій Helicobacter pylori. Він заспокоює звичайний шлунково-кишковий дискомфорт і може покращити засвоєння поживних речовин з їжі. Позитивно впливає на кровоносну систему, сприяє нормалізації артеріального тиску, регулює ліпідний профіль.

Тріфала доступна як монопрепарат, її також можна знайти у складі оздоровчих рослинних зборів.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору