Товар тижня! Гаряча пропозиція! Акція діє до 17.04.2024
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Астаксантин (Astaxanthin)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Астаксантин — потужний захист організму від вільних радикалів

Про захист організму від вільних радикалів чув, напевно, кожен із нас. Проте достеменно, що ж таке вільні радикали і чому потрібно від них захищатися — відомо далеко не всім. Вільні радикали найчастіше утворюються в нашому організмі під впливом стресів, під час інтенсивних тренувань, надмірних фізичних навантажень, котрі дуже часто присутні в нашому житті. Створити могутній барєр навколо клітин, для захисту від пошкодження вільними радикалами допомагають рятівники — антиоксиданти, найпотужнішим серед яких є астаксантин. Детальніше про нього — в нашому огляді. Проте спочатку познайомимось детальніше з вільними радикалами.

Астаксантин (Astaxanthin)

Принцип дії вільних радикалів

Під цією назвою відомі нестабільні та високорухливі молекули, що формуються в організмі в ході метаболічних реакцій, якщо точніше окислення. Інколи вільні радикали утворюються під впливом токсинів навколишнього середовища. Атоми вільних радикалів оточені електронами, що обертаються, захищені оболонками. В кожній оболонці повинна міститися певна кількість електронів.

Якщо в атома є незаповнена оболонка, він зв'язується з сусіднім атомом, використовуючи вже його електрони. Коли в організмі виникає надто багато вільних радикалів, кількість котрих переважає число антиоксидантів, організм переживає окислювальний стрес. Як наслідок — вільні радикали змінюють структуру ліпідів, білків, ДНК, спричиняють захворювання.

Чарівний захисник астаксантин

Астаксантин належить до класу каротиноїдів, міститься в морських продуктах, зокрема ракоподібних, лососі, форелі.

Порівняльні дослідження довели, що астаксантин є найкращим антиоксидантом, адже має високу ефективність та дієвість. Астаксантин сповільнює утворення активних форм кисню, стимулює експресію ферментів, котрі реагують на окислювальний стрес. Зокрема, астаксантин модулює вироблення маркерів окисного стресу, котрі допомагають клітинам в адаптації проти пошкодження вільними радикалами.

Астаксантин покращує стан шкіри

Утворення активних форм кисню є основним механізмом, що запускає процеси старіння шкіри. Окислювальні процеси старіння складаються з кількох етапів, серед яких — пошкодження ДНК, запальні реакції, зниження вироблення антиоксидантів. Додаткове приймання добавок на основі астаксантину допомагає призупинити старіння шкіри.

Астаксантин

Інші важливі властивості астаксантину

Серед інших цінних ефектів для нашого організму слід назвати:

 1. Покращення роботи імунітету. Клітини імунної системи особливо чутливі до пошкодження вільними радикалами. Астаксантин захищає клітинну мембрану від пошкодження вільними радикалами, що підтримує коректну роботу імунної системи. Тривале приймання добавок на основі астаксантину покращило активність природних клітин-кілерів.
 2. Властивості пригнічувати клітини, що провокують злоякісні утворення. В пухлинах організму немає комунікації на клітинному рівні, проте її відновлення допомагає зменшити поділ злоякісних клітин. Добавки астаксантину пригнічують ріст клітин раку молочної, передміхурової залоз.
 3. Покращення роботи серцево-судинної системи. Підвищений рівень поганого та знижений рівень хорошого холестерину є фактором ризику хвороб серця та судин. Дослідження 2021 року показало, що астаксантин знижує рівень поганого холестерину. Дослідження 2006 року на щурах з гіпертонією довело, що астаксантин покращує товщину та еластичність стінок артерій.
 4. Підтримка когнітивного здоров'я. Молекула астаксантину легко долає гематоенцефалічний бар'єр. Тож астаксантин здатен захистити головний мозок, знизити ризик виникнення нейродегенеративних захворювань

Покращити стан здоров'я, сповільнити процеси старіння допоможе магазин MonsterLab, котрий пропонує чудову можливість добавки астаксантину купити в Україні. В каталозі представлені БАД на основі астаксантину від авторитетних брендів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору