Товар тижня! Гаряча пропозиція! Акція діє до 17.04.2024
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гриби

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

MonsterLab: Гриби та трави в харчових добавках від провідних американських брендів

Харчові добавки — це речовини, які можуть використовуватись для різних цілей. Добавки можуть бути штучними або натуральними, проте в обох випадках вони піддаються строгому контролю та регулюванню в більшості країн. Розрізняють такі їх типи:

 • Добавки — як самостійний продукт

Харчові добавки грибні та трав'яні, а також інші поживні речовини, що використовуються, використовуються в лікувальних цілях для корекції або заповнення дефіциту певних поживних речовин в організмі людини.

 • Харчові добавки — як інгредієнт для харчових продуктів

Такі добавки додаються в харчові продукти для покращення смаку, текстури, кольору, консистенції, збільшення терміну придатності та збереження поживної цінності продуктів. Добавки, які використовуються як інгредієнт для покращення смаку, складу, якості та зберігання харчових продуктів.

Гриби

Харчові добавки з грибами та травами

У магазині MonsterLab представлені різноманітні поживні добавки, які можуть використовуватися з лікувальною метою, як доповнення до основного раціону. Купити в Україні харчові добавки з грибами та травами, ціна яких не перевищує 755 грн, ви також можете на сайті нашого онлайн магазину.

Харчові добавки використовуються для розв'язання різних проблем:

 • для краси тіла;
 • для підтримки здоров'я та функціональності окремих органів та систем організму;
 • для зростання та розвитку (для дітей та вагітних жінок);
 • для зміцнення імунітету та поліпшення загального стану організму.

Вони містять біологічно активні речовини, здатні позитивно впливати на здоров'я людини. У нашому магазині популярністю у клієнтів користуються грибні та трав'яні добавки.

Грибні добавки

Це харчові чи дієтичні засоби, що містять екстракти або порошки з грибів, які використовуються як доповнення до раціону для покращення здоров'я. Біологічно активні речовини в грибних харчових добавках здатні надавати позитивний вплив на імунну систему людини, мають антиоксидантні та інші корисні властивості для його організму. Наприклад, найчастіше грибні харчові добавки виготовляються з таких видів грибів, як:

 1. Чага — про корисні властивості гриба цього виду (Inonotus obliquus) відомо давно. Він є наростом на стовбурах дерев, у складі якого містяться антиоксиданти та інші корисні речовини, здатні допомогти у підтримці та поліпшенні здоров'я шкіри, зміцненні імунітету, ефективні в боротьбі із запаленнями.
 2. Рейші — це гриб (Ganoderma lucidum), відомий завдяки своїм антиоксидантним та імуномодулюючим властивостям, активно використовується для боротьби зі стресами, для покращення якості сну. Ви можете у MonsterLab вибрати харчові добавки з грибами Рейші, виготовлені провідними американськими виробниками.
 3. Шиитаке — відомий серед фахівців, як Lentinula edodes, цей вид грибів містить речовини, які можуть ефективно підтримувати імунну систему і поліпшувати загальне здоров'я.

Ми пропонуємо якісну та сертифіковану продукцію провідних у світі компаній у сфері індустрії краси та здоров'я — Puritan`s Pride, Doctor's Best, NOW FOODS, Life Extension, California Gold Nutrition.

Трав'яні добавки

Харчові добавки з вмістом екстрактів лікувальних трав можуть бути використані як частина комплексного підходу для профілактики або лікування деяких захворювань, а також для підтримки загального здоров'я. Для виготовлення трав'яних добавок можуть використовуватися різні трави та рослини, наприклад:

 1. Шавлія — харчові добавки з шавлією мають попит внаслідок антисептичних і протизапальних властивостей цієї цілющої рослини, здатних також покращувати пам'ять і концентрацію уваги.
 2. Меліса — це унікальна трав'яна рослина, що володіє заспокійливими властивостями, активно використовується для зниження рівня стресу та покращення настрою.
 3. Куркума — у складі цієї рослини міститься така речовина, як куркумін, що вважається сильним антиоксидантом, що володіє потужними протизапальними властивостями. Його приймання особливо рекомендоване тим, хто шукає способи підтримати здоров'я суглобів і покращити роботу серця.

Добавки з грибами

Трав'яні та грибні добавки можуть бути дуже корисні для організму, але з різних причин вони також можуть надавати й негативний вплив на нього. Перед прийманням будь-яких добавок необхідно радитися з лікарем. Зібравши об'єктивні дані про ваше здоров'я, він визначить, який тип добавок необхідний вашому організму, розповість про те, як правильно їх приймати.

З доставленням у Києві купити добавки з грибами та травами від відомих американських брендів усім охочим пропонує онлайн магазин MonsterLab, на сайті якого ви також можете замовити необхідні добавки з доставленням до вашого населеного пункту.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору