Ми працюємо! Купуй добавки за пів ціни
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вітамін В6

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Вітамін В6 таблетки

Вітамін В6, або піридоксин, насправді являє собою шість різних з'єднань, які піддаються взаємним перетворенням. Його дія має найбільший вплив на нервову та ендокринну системи, а наслідки дефіциту настільки серйозні, що варто подбати про його поповнення. Ціна на Вітамін В6 в Україні досить невисока.

Наслідком надто низького рівня вітаміну В6 можуть бути зміни в нервовій системі, які проявляються депресією, пригніченим настроєм або безсонням. У зв'язку з позитивним ефектом поліпшення когнітивних функцій, його часто рекомендують студентам, студентам і людям, які працюють розумово. Це позитивно впливає на психічні процеси і пам'ять. Наш інтернет-магазин пропонує купити Вітамін В6 в таблетках з доставкою в Київ і в усі регіони України.

Вітамін В6 для серця

Вітамін В6 допомагає запобігти серцево-судинні захворювання завдяки здатності знижувати рівень гомоцистеїну (білка, який є одним з основних факторів ризику серцево-судинних захворювань). Крім того, він також підвищує імунітет організму, відіграє значну роль в утворенні антитіл, бере участь в кровотворні процесі, особливо допомагає у виробленні еритроцитів.

Варто також згадати унікальний аналгетичний ефект вітаміну В6. Він володіє дуже гарною ефективністю при усуненні різних видів спазмів і болів на нервовому тлі, і як болезаспокійливий засіб його використовують навіть в протиракових процедурах.

Втома, стрес і багато зусиль, не тільки фізичних, але і психічних, піддають нас дефіциту вітаміну B6. Дієти для схуднення і гормональна контрацепція також сприяють зниженню його рівня. Попит на піридоксин зростає при вживанні в їжу продуктів, багатих білком, що особливо слід пам'ятати спортсменам і всім, хто використовує білкові дієти.

Вітамін В6 значно збільшує засвоєння магнію, полегшує транспортування цього елемента в клітини організму і забезпечує його внутрішньоклітинні запаси, тому люди, які беруть препарати магнію, повинні подбати про включення піридоксину в свої добавки.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору