🔥ЛІТНІЙ РОЗПРОДАЖ📣
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DMAE (ДМАЕ)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

ДМАЕ таблетки

Діметіламіноетанол (DMAE) є природним хімічною сполукою, що належать до групи аміноспіртов. Невеликі кількості виробляються в тканинах мозку, його також можна знайти в деяких продуктах - риба (сардини, лосось і анчоуси) вважаються найкращим джерелом DMAE. В організмі з'єднання активно в основному в холінергічної системі, і найбільш важливою роллю, яку він грає, є функція попередника ацетилхоліну. Наш інтернет-магазин пропонує ДМАЕ купити з доставкою в Київ і в усі регіони України.

Добавки на основі DMAE допомагають підтримувати ефективний і здоровий дух. Ці відносини позитивно впливають на розумові процеси, полегшують запам'ятовування і прискорюють придбання знань. Крім того, це сприяє поліпшенню настрою і знижує потребу уві сні. Це також збільшує здатність клітин використовувати кисень, що призводить до поліпшення фізичного стану.

Препарати цієї категорії рекомендуються особливо для людей, які борються з концентраційними порушеннями, у яких є проблеми з пам'яттю і ефективним навчанням. Вони добре працюють з працівниками, які вимагають тривалого уваги кропіткої діяльності. DMAE дають дуже хороші результати і необхідно купити людям, які перевтомлені, стомлені і втомилися. Студенти, які готуються до важливих іспитів, також можуть купити і приймати цю добавку ДМАЕ

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору