🔥ЛІТНІЙ РОЗПРОДАЖ📣
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплексний Протеїн (Багатокомпонентний)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Комплексний протеїн - що це?

Протеїн комплексний, або по іншому його ще називають багатокомпонентний протеїн - це суміш декількох видів протеїну, багата амінокислотами і повільно засвоюваними білками. Такий комплекс забезпечить тривалий харчування м'язів спортсмена. До складу комплексу входять кілька основних речовин: казеїн (повільно засвоюється білок), яєчний білок, сироватковий білок (засвоюється швидко, має анаболічний ефект) і соєвий протеїн.

Дослідження вчених показали, що комплексні протеїни не сприяє безпосередньо швидкого набору маси. З'ясувалося, що на це впливає лише швидкість засвоєння білка. Таким чином, при міксуванні різних видів білка, сироватковий, в свою чергу, втрачає ефективність. Однак багато хто відзначає універсальність такого комплексу - об'єднання позитивних властивостей різних білків в одному продукті. Дуже важливо вивчати склад такого комплексу і тоді робити висновки про реалізацію його для ваших планів.

Ціна на багатокомпонентний протеїн

Комплексний протеїн купити можна, як в інтернеті, так і в спеціалізованих магазинах. Суть в тому, щоб ви вибирали більш надійний магазин, читаючи відгуки покупців. Найкращий комплексний протеїн знайти складно, так як всі компоненти засвоюються індивідуально, але вивчивши рейтинг, можна зробити свої висновки.

Багатокомпонентний протеїн, ціна якого досить низька, не викликає довіри у покупців. Справа в тому, що виробники можуть знижувати собівартість дешевою сировиною, тому ціна продукту в корені не може бути низькою, якщо ви бажаєте придбати якісний протеїновий комплекс.

Протеїн Комплексний - це вдалий вибір, як для початківців, так і для професіоналів своєї справи. Продукт повинен бути підібраний індивідуально, що забезпечить вам максимальний результат, тому відвідувачі магазину MonsterLab можуть детально вивчити особливості кожного. На сьогоднішній день в цьому магазині ви можете купити комплексний протеїн, рейтинг якого постійно зростає. За кожною людиною залишається вибір, який допоможе йому стає краще!

Переваги

Багатокомпонентні протеїни, можна сміливо назвати універсальними поживними речовинами, які підходять для використання в будь-який час доби; вони працюють так само добре після тренування і перед сном. Вони також володіють високим анаболічним потенціалом. Крім того, вони забезпечують ефективну, багатогодинну захист від катаболізму, а використовувані після інтенсивних фізичних вправ прискорюють відновлення м'язів. Вони рекомендуються в першу чергу тим, хто прагне до швидкого нарощування м'язової маси.

До їх складу часто входять недооцінений яєчний білок і забутий і надзвичайно цінний у харчуванні яєчний альбумін. Іноді виробники йдуть на крок далі і збагачують поживні речовини пакетом вітамінів, травних ферментів або невеликою кількістю корисних жирів.

Амінокислотний профіль

Комплексні протеїни є надзвичайно сильним білком, який забезпечує амінокислоти з декількох різних джерел.

Завдяки цьому ваше тіло отримує всі амінокислоти в правильних пропорціях, і немає ніяких побоювань, що недолік однієї з них призведе до погіршення росту м'язів.

Який комплексний протеїн купити?

Якщо ви не знаєте, який тип білка вибрати або хочете купити універсальну білкову добавку, тоді ви знайдете щось для себе тут. Білкові суміші ідеально підходять для прийому в будь-який час дня. Споживання цього виду продуктів через вміст білків з різним часом всмоктування забезпечує організм постійним надходженням амінокислот в м'язи. Багатокомпонентні протеїни підтримують нарощування м'язової маси, прискорюють відновлення після тренувань і пригнічують катаболізм.

Для покупців передбачена доставка по Україні: Харків, Київ, Одеса, Полтава, Миколаїв, Херсон. Кожен клієнт може отримати знижку в залежності від суми замовлення. А якщо ви проживаєте в місті Чернівці, то завжди можете зайти і придбати потрібний продукт, в один з наших магазинів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • BSN Syntha-6 2270 Грам Комплексний протеїн
  −5%
  1 526 грн
  1 449 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору