🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

МСМ (Сірка)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

МСМ є препарат, що містить органічну сірку, з дуже широким терапевтичним застосуванням. Цей елемент має ключову роль у правильному функціонуванні багатьох механізмів, важливих для нашого здоров'я.

Сірка бере участь у біосинтезі амінокислот, ферментів та глутатіону, а через участь в утворенні колагену та кератину впливає на стан волосся, шкіри та нігтів. Також надає ранозагоювальну дію, покращує регенерацію хрящів у суглобах і значно полегшує больові симптоми.

Це лише деякі з напрямків діяльності МСМ. Це добавка, яка підтримує багато фізіологічних процесів нашого організму. Щоб дізнатися про переваги використання цієї речовини, ознайомтесь із добавками, доступними на нашому сайті.

Добавки на основі органічної сірки — швидка допомога для суглобів

Нас оточують тисячі сполук, про багато з яких ми й навіть не підозрюємо, поки ми не почнемо їх вивчати. Серед таких сполук — метилсульфонілметан (MSM чи просто МСМ), природна сполука органічної сірки. В природі органічна сірка зустрічається в деяких харчових продуктах, проте для дієтичних добавок МСМ отримують з морської води, внаслідок складних процесів. Найчастіше дієтичні добавки сірки купити в Україні виникає потреба в професійних спортсменів. Серед головних ефектів MSM варто назвати зменшення больового синдрому, в суглобах, покращення провідності нервових імпульсів. Саме сполука метилсульфонілметан, на відміну від інших різновидів сірки, добре засвоюється організмом і не є токсичною.

МСМ (Сірка)

Ключові можливості органічної сірки МСМ

Люди, що професійно займаються спортом, а також літні люди, котрі страждають на дегенеративні захворювання суглобів, відчувають суттєве погіршення якості життя. Ранкова скутість суглобів, больовий синдром вкрай негативно впливають не лише на фізичний, але й на ментальний стан. Людина, котра відчуває сильні болі, втрачає гарний настрій, стає дратівливою. Важливо пам'ятати, що серйозні захворювання суглобів, такі як артрит, артроз, вимагають обстеження та лікування доказовими ліками. Дієтичні добавки можуть використовуватися у складі терапії, для полегшення стану, зменшення больових відчуттів. Приймати добавки на основі органічної сірки також важливо лише після консультації з лікарем.

Отже, використання БАД на основі органічної сірки дозволяє отримати такі ефекти:

зменшення больових відчуттів у суглобах та м'язах, зокрема у людей з дегенеративними захворюваннями суглобів;

 • покращення кровообігу та роботи серцевого м'яза;
 • зняття запальних процесів, зменшення набряків;
 • зменшення м'язових спазмів.

Подібні ефекти сполуки пояснюються тим, що МСМ виступає інгібітором NF-kB, білкового комплексу, котрий використовується організмом при запальних реакціях. Дослідження контрольної групи 40 чоловіків показало, що приймання добавки МСМ перед тренуванням знижує вивільнення цитокінів, запобігає сильному перенавантаженню імунних клітин у порівнянні з плацебо.

Користь метилсульфонілметану для спортсменів

Сполука органічної сірки важлива для виробництва білка, потрібного для створення м'язової тканини, відновлення суглобів та зв'язок. Під час інтенсивних тренувань пошкоджуються м'язи, запускається окисний стрес.

Органічна сірка допомагає людям, що займаються фізичними активностями, витримувати серйозні навантаження, швидко відновлюватися. Регулярне приймання органічної сірки покращує вироблення суглобової рідини, відновлює рухливість колінних суглобів, запобігає появі судом.

Добавки органічної сірки в комплексній терапії хвороб суглобів

Ця сполука вкрай актуальна для людей з дегенеративними змінами суглобів. При подібних захворюваннях обмежуються рухи людини, рухи супроводжуються больовими відчуттями.

Доведено, що добавки МСМ знижують больові відчуття, зменшують припухлості суглобів, загалом покращують рухову активність. Подібні ефекти пов'язані з тим, що органічна сірка запобігає руйнуванню хряща, знімає запальні процеси.

Добавки з сіркою

Відомі добавки на основі органічної сірки

В магазині MonsterLab ви можете обрати добавку від відомих брендів, зокрема NOW MSM. Приймання добавки не лише забезпечує позитивний вплив на суглоби, але й прискорює регенерацію шкіри, волосся та нігтів. Органічна сірка необхідна в процесах будівництва нігтів, шкіри, регенерації ослаблених клітин, покращення їхньої еластичності.

Також до складу сірки входить колаген, вкрай важливий для суглобів, поліпшення суглобової структури.

Добавка Puritan's Pride MSM, окрім позитивного впливу на суглоби, має антиалергічну реакцію, підтримує обмінні процеси в організмі.

Працівники магазину MonsterLab завжди підкажуть та допоможуть обрати необхідне дозування сполуки MSM.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору