🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Артишок (Artichoke)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Артишок - дуже популярний та смачний овоч. Головки суцвіть їстівні, а листя є цінним рослинним матеріалом. Вони містять багато біологічно активних речовин, що благотворно впливають на організм людини. Найбільш важливими з них є цинарин і хлорогенова кислота, але важливу лікувальну роль також грають апігенін, лютеолін, силімарин, стероли і мінеральні солі.

Препарати на основі артишоку надають чудову підтримку печінці та травній системі. Вони виявляють жовчогінну дію та полегшують травлення, особливо жирної їжі. Вони полегшують типові шлункові нездужання, такі як печія, почуття тяжкості після їжі, відрижка харчовим вмістом, метеоризм. Дослідження також показують, що прийом екстрактів листя артишоку корелює зі зниженням рівня холестерину та зменшенням запалення в організмі, що призводить до зниження ризику атеросклерозу та серцево-судинних захворювань.

Максимально ефективна дія та весь потенціал оздоровчих властивостей артишоку забезпечують лише якісні екстракти листя, стандартизовані за вмістом цинарину. Повний асортименти цього виду препаратів можна знайти в асортименті нашого магазину.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору