🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Хлорофіл

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Хлорофіл — це зелені пігменти, які містяться в хлоропластах (зелених тілах) рослин, вони дозволяють перетворювати сонячну (світлову) енергію в хімічну (теплову). Явище фотосинтезу викликає багато, навіть дуже складні хімічні реакції, наприклад, в результаті його дії утворюються деякі амінокислоти. Використовується в дегідратаційних препаратах і як барвник у промисловості.

Хлорофіл в добавках: продукт унікального природного джерела

Хлорофіл містить безліч поживних речовин, що надають позитивний ефект на здоров'я людини. Він також часто використовується як природний барвник та антиоксидант. В Україні добавки з рідким хлорофілом, витягнутим із якісних рослин, є доповненням до раціону, для вживання його додають у їжу чи воду.

Хлорофіл

Рідкий багатоскладовий хлорофіл, витягнутий з якісних рослин, має різні цілющі властивості, такі, наприклад, як:

 • детоксикація організму;
 • підтримання якісного складу крові;
 • регулювання процесів дихальної системи;
 • загальне оздоровлення організму.

Однак, як і при використанні будь-яких інших харчових добавок, добавки з хлорофілом слід приймати з огляду на рекомендації щодо дозування від виробника або вашого лікаря. Все про користь та приймання добавок з хлорофілом знають фахівці інтернет-магазину MonsterLab, де представлений широкий асортимент.

Яку функцію виконує хлорофіл, у чому полягає його користь для людини

Зелений пігмент хлорофілу присутній у рослинах, він відповідає за фотосинтез. Це процес, при якому рослини використовують світлову енергію для перетворення вуглекислого газу та води в глюкозу та кисень. Цей ключовий компонент дозволяє рослинам отримувати енергію із сонячного світла для підтримки своєї життєдіяльності.

Хлорофіл — це таємничий зелений дар природи, невидимий оку, але відчутний живим організмом. Цей магічний пігмент, захований у листі та стеблах рослин, відіграє найважливішу роль у життєдіяльності нашої планети та надихає людство на використання його природної сили в лабораторіях.

Трансформуючи сонячне світло на енергію, він перетворює діоксид вуглецю на кисень, живлячи легкі планети та наповнюючи їх живою силою. Людина навчилася отримувати з цього користь — життєва сила хлорофілу в добавках використовується на благо його здоров'я.

Хлорофіловий комплекс поживних речовин

Хлорофіл потужно заряджений позитивною енергією і має значний набір корисних сполук і речовин, необхідних організму людини.

 1. Вітамін A — для відновлення та підтримки зору, оздоровлення слизових оболонок та шкіри, зміцнення імунної системи.
 2. Вітамін C — потужний антиоксидант, що бере участь у синтезі колагену (життєво важливого для шкіри, суглобів, судин), що підтримує імунітет, що захищає від пошкоджень клітини організму.
 3. Вітамін E — природний антиоксидант, необхідний для імунної системи, дбає про якість шкіри, що відновлює клітини після окислювального стресу.
 4. Вітамін K — підтримує нормальне згортання крові, піклуватися про кісткову тканину.
 5. Залізо — ключовий елемент у складі хлорофілу, транспортер кисню, що розподіляє його по тканинах в організмі, що підтримує його енергетичний обмін.
 6. Магній — учасник більшості біохімічних реакцій організму, корисний для нервової системи та м'язової тканини.
 7. Кальцій — основний елемент для формування повноцінної кісткової тканини, відновлює/підтримує її здоров'я, зміцнює нервову систему та м'язову тканину.
 8. Антиоксиданти — захист клітин від негативного впливу вільних радикалів, що запобігають виникненню окисного стресу та наслідки цього у вигляді різних захворювань.
 9. Антифламінги — знижують запальні процеси, сприяючи зменшенню ризику хронічних запальних захворювань.

Вживання харчових добавок, багатих на поживні речовини, може значно поліпшити та ефективно підтримати здоров'я людини. Хлорофіл забезпечує його організм комплексом корисних елементів і сполук.

Вигідна та унікальна пропозиція від компанії MonsterLab для кожного з нас

Представляючи асортимент високоякісних добавок, наша компанія несе культуру здоров'я та гармонії у світ. Серед пропозицій американських та українських виробників відомі бренди.

Puritan`s Pride

Цей бренд втілює найкращі традиції американської натуральної продукції. Їхні добавки з хлорофілом надихають на активний спосіб життя та турботу про себе.

NOW FOODS

Одна з провідних компаній у галузі здорового харчування, добавки з хлорофілом цього виробника - це потужне джерело сили, наповнене зеленим соком життя.

Swanson

Джерела цього бренду сягають далеких 1969 років, і з того часу він незмінно користується довірою. Добавки з хлорофілом від Swanson — це зелена палітра вітамінів та мікроелементів.

Добавки з хлорофілом

SPORTER

Вітчизняний бренд, який дбає про те, щоб кожен спортсмен і активна людина могла отримати свою частку природної енергії та сили.

Суть у добавках з хлорофілом полягає у можливості перенести цей чудодійний процес у повсякденне життя. Силою синтезу природи, що містять хлорофіл добавки виконують важливу функцію:

 • наповнюють організм необхідною енергією;
 • сприяють очищенню крові;
 • дбають про здоров'я печінки;
 • нормалізують роботу імунної системи;
 • допомагають боротися із запальними процесами.

Ці добавки пожвавлюють кожну клітку, наповнюють організм гармонією та підтримують нас у прагненні до повноцінного та радісного життя. Інтернет-магазин MonsterLab з гордістю пропонує цей дар природи, це добавки з хлорофілом. Купити у Києві або замовити їх з доставленням по всій Україні на сайті інтернет-магазину MonsterLab ви можете у будь-який час. Подаруйте собі та своїм дорогим людям здоров'я та бадьорість на кожному етапі життя!

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • NOW Liquid Chlorophyll 473 ml Хлорофіл
  −11%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору