🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Полікозанол

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Харчові добавки: Полікозанол — гарна підтримка серця та судинної системи

Полікозанол — це природна речовина, що витягується з кори рисових зерен або цукрової тростини. Цей компонент широко використовується як активний інгредієнт у харчових добавках для зниження рівня холестерину в крові, підтримки судинної системи, поліпшення серцевої діяльності. В Україні купити полікозанол у харчових добавках пропонує онлайн магазин MonsterLab.

Полікозанол

Ми пропонуємо полікозанол у добавках від відомих американських брендів, таких як Puritan's Pride та NOW FOODS:

 • Продукція Puritan's Pride відома ефективними, якісними та безпечними харчовими добавками різних категорій, виготовлених із використанням натуральних інгредієнтів.
 • Компанія NOW FOODS пропонує широкий асортимент продукції, включаючи вітаміни, мінерали, амінокислоти та трав'яні добавки — препарати та добавки різних напрямків.

Призначення та функції полікозанолу в харчових добавках, переваги їх приймання

Полікозанол довів свою ефективність у двох напрямках:

 • зменшення загального та «поганого» холестерину (ліпопротеїну низької щільності);
 • підвищення рівня «хорошого» холестерину (ліпопротеїну високої щільності).

Функції полікозанолу в добавках різноманітні, однією з них і найважливішою є здатність препарату інгібувати (сповільнювати, пригнічувати) утворення холестерину в печінці, що сприяє зниженню його рівня крові. Цей процес можливий з допомогою придушення активності ферментів, що у синтезі холестерину. Крім того, полікозанол вважається антиоксидантом — препарат активно захищає клітини організму від ушкоджень, спричинених атаками вільних радикалів.

Основні переваги полікозанолу у добавках

До ключових переваг приймання харчових добавок з полікозанолом відносять зниження рівня холестерину в крові, що своєю чергою може знизити ризик серцево-судинних захворювань, таких як:

Атеросклероз

Це хронічне захворювання артерій. Приймання добавок із вмістом полікозанолу є відмінним профілактичним заходом, запобігаючи утворенню на внутрішніх стінках артерій жирових та холестеринових бляшок. Їхня поява часто призводить до потовщення та ущільнення стінок артерій, що зменшує або зовсім блокує рух крові, викликаючи серйозні проблеми у роботі мозку, серця та інших органах.

Інфаркт міокарда

Це захворювання також відоме як «інфаркт серця». Цей стан, коли кровопостачання серцевого м'яза переривається через блокування однієї з коронарних артерій, найчастіше причиною блокування є тромб. Це призводить до пошкодження або загибелі блокованої ділянки серцевого м'яза і може спричинити серйозні наслідки, включаючи зупинку серця та загибель людини.

Інсульт

Поліконазол у комплексному лікуванні інсульту є важливим компонентом. Інсульт — це стани, при якому порушується приплив крові до головного мозку та живлення його киснем. Нестача кисню та поживних речовин призводить до пошкодження мозкових клітин. Інсульт може бути викликаний блокуванням артерії (інфаркт мозку) або її розривом (геморагічний інсульт), що може призвести до втрати функції мозку або загибелі людини.

Крім перерахованого вище, полікозанол може мати антиоксидантні властивості, захищаючи клітини від пошкоджень та запобігаючи їх передчасному старінню.

Полікозанол харчові добавки

Приймання харчових добавок із полікозанолом, протипоказання препарату

Для досягнення найкращого ефекту рекомендується приймати харчові добавки з полікозанолом у вигляді капсул, дотримуючись інструкції виробника. Ви можете в будь-який час, дозувати 40, 20 або 10 мг замовити полікозанол в капсулах в магазині MonsterLab. Для оптимального ефекту рекомендується приймати добавку щодня у процесі їди.

Попри численних переваги, є деякі протипоказання до приймання полікозанолу. Людям, які мають непереносимість препарату, слід утриматися від його прийому. Найкращим варіантом буде консультація з лікарем щодо будь-яких харчових добавок, включаючи ті, що містять полікозанол. Це важливо особливо в тих випадках, якщо у вас є серйозні захворювання або якщо ви проходите курс лікування іншими лікарськими препаратами.

Харчові добавки з полікозанолом можуть бути ефективним способом зниження рівня холестерину в крові та підтримки здоров'я серцево-судинної системи. Щоб купити харчову добавку з полікозанолом з доставленням у Києві та по всій Україні, запрошуємо вас відвідати онлайн магазин MonsterLab.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Puritan's Pride Red Yeast Rice & Policosanol 60 Капсул Рис червоний
  −22%
  залишилося 162 дні
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору