Товар тижня! Гаряча пропозиція! Акція діє до 17.04.2024
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гінкго Білоба (Ginkgo Biloba)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Препарат Гінкго білоба

Гінкго білоба (Ginkgo Biloba) - рослина, що зустрічається в природі в Китаї. Основним лікарським матеріалом, використовуваним в медицині, є листя гінкго, зібрані восени. Наш інтернет-магазин пропонує купити Гінкго білоба з доставкою в Київ і в усі регіони України.

Флавоноїди, терпени і проантоціанідіни, що містяться в сировині, грають в ньому найбільш важливу роль. Ці відносини несуть відповідальність, зокрема, для ефективного кровотоку через кровоносні судини, зниження їх проникності і поліпшення гнучкості. Ці речовини мають додатковий антіполярний ефект - вони нейтралізують активні форми кисню.

Таблетки гінкго білоба (Ginkgo Biloba), впливаючи на серцево-судинну систему, знижує ризик гіпоксії клітин мозку, що сприяє концентрації уваги, процесу навчання і покращує короткочасну пам'ять у літніх людей. Цей препарат має великий вплив на процеси згортання крові, тому воно не рекомендується людям перед операцією.

Капсули гінкго білоба особливо рекомендується в якості речовини, що підтримує лікування людей з порушеним кровопостачанням головного мозку, які відчувають запаморочення, шум у вухах втрата розумових здібностей, а також у людей з проблемами периферійних судин - згустки, ішемія кінцівок.

У нашому магазині ми пропонуємо придбати однокомпонентні добавки, що містять екстракт гінкго і препарати з додатковим змістом інших натуральних інгредієнтів, які позитивно впливають на здоров'я, за привабливими цінами.

Для покупців передбачена доставка по місту і доставка по Україні: Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Миколаїв, Херсон. Також якщо ви проживаєте в місті Чернівці, то все можете зайти в один з наших магазинів і придбати необхідну для себе добавку. Кожен клієнт може отримати знижку в залежності від суми замовлення.

Гінкго білоба: джерело енергії для розуму і тіла, шлях до здоров'я та ясного мислення

Гінкго білоба — це унікальна харчова добавка, яка вкрай важлива і допомагає підтримувати здоров'я та активність організму. Назва цього продукту походить від унікальної форми його листя, яке візуально нагадує віяло. В Україні добавки з Гінкго білоба вже довгий час є джерелом корисних речовин для підтримки загального здоров'я.

Гінкго Білоба (Ginkgo Biloba)

Що ви знаєте про рослину Гінкго білоба?

Це дивовижне листяне дерево, яке є своєрідною «перехідною ланкою» в еволюційному ланцюзі між стародавніми папоротями та сучасними хвойними деревами. Однак від хвойних дерев Гінкго білоба відрізняється тим, що замість голок у нього є листя, яке являє собою дві лопаті, злиті разом у вигляді віяла.

Властивості та переваги Гінкго білоба

Ця рослина, листя якої є джерелом безлічі корисних речовин, людина давно використовує їх для лікування та зміцнення організму.

Поліпшення мозкової активності

Активні речовини, що містять склад добавки Гінкго білоба, сприяють поліпшенню кровообігу, що призводить до поліпшення постачання кисню та поживних речовин у мозок. Все це сприяє підвищенню рівня концентрації, покращенню пам'яті та ясності мислення та розумової діяльності в цілому.

Антиоксидантний захист

Людям, які страждають на передчасне старіння, особливо рекомендується вживання добавки Гінкго білоба. Вона сприяє уповільненню цих процесів і має потужні антиоксидантні властивості, які допомагають захистити клітини організму від пошкоджень вільними радикалами. Приймання цієї добавки є відмінним способом оздоровити організм і сповільнити в ньому процеси старіння, що починаються.

Підтримка серцево-судинної системи

Вкрай корисна добавка Гінкго білоба для судин — її вживання дає низку позитивних переваг:

 • розширення судин;
 • покращення кровообігу;
 • зниження ризику виникнення (особливо для людей середнього віку та старше) серцево-судинних захворювань.

Приймання цієї добавки заспокоює головний біль та покращує мікроциркуляцію тканин в організмі.

Зниження стресу та тривожності

Завдяки здатності Гінкго білоба позитивно впливати на нервову систему та покращувати загальний емоційний стан, добавка допомагає знизити рівень стресу та усунути тривожні стани.

Кому рекомендована добавка Гінкго білоба

Ця унікальна добавка рекомендується широкому колу людей.

 • Літній вік

З віком, рано чи пізно, майже кожна людина знижує когнітивні функції. Гінкго білоба ефективно підтримує ясність розуму та покращує пам'ять.

 • Розумова праця

Студентам та людям, чия професійна діяльність пов'язана з розумовою напругою, Гінкго білоба допоможе підтримувати високу розумову активність, особливо необхідну в період навчання або інтенсивної розумової роботи.

 • Здоровий організм

Добавка Гінкго білоба корисна для покращення загального стану здоров'я, підвищення енергії та зниження ризику виникнення різних захворювань.

Добавки з Гінкго Білоба

Які речовини є у складі Гінкго білоба

Склад Гінкго білоба включає цілий набір корисних речовин, серед яких цікавими є наступні:

 1. Терпеноїди, включаючи гінкголіди та білолалайди, допомагають покращити кровообіг, розширюють судини та підвищують рівень насичення тканин киснем.
 2. У складі Гінкго білоба флавоноїди (кверцетин та кемпферол) є потужними антиоксидантами, вони захищають клітини від впливу вільних радикалів.
 3. Органічні кислоти та феноли в Гінкго білоба мають протизапальну та антисептичну дію.
 4. Амінокислоти у його складі покращують роботу нервової системи та беруть участь у синтезі білків.

Всі ці компоненти разом сприяють покращенню мозкової активності, підтримці кардіоваскулярної системи та оздоровленню організму.

Подбайте про своє здоров'я та скористайтесь пропозицією компанії MonsterLab придбати в Україні унікальну добавку з Гінкго білоба від провідних американських виробників — Puritan`s Pride, NOW FOODS, Doctor's Best, Natrol. Через інтернет-магазин MonsterLab ви можете замовити її з доставленням по Україні або купити Гінкго білоба в Києві, оформивши покупку на сайті нашого магазину.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору