Про MonsterLab

MonsterLab - надійний і доброзичливий постачальник спортивного харчування, аксесуарів для спорту, а також різних добавок для здоров'я всіх людей, не залежно від виду діяльності. Наше безпосереднє знаходження в місті Чернівці, де на сьогоднішній день є магазин в центрі міста на вул.Заньковецької 17. Також разом з першим магазином почав функціонувати інтернет-магазин, який дозволяє поширювати і доставляти товари по всій Україна. Крім цього, ми активно працюємо на просторах інстаграмм, Ви завжди можете простомотреть наші актуальні акаунти, написати нам в будь-який зручний момент: @monsterlab_ua і @puritanspride_ua.

ХТО МИ

Наша команда - це працьовиті енергійні люди, які наділені цілеспрямованістю, креативністю, гумором, ввічливістю, тактовністю, відкритістю до всього нового і цікавого, прагненням допомогти світу стати трошки краще, бажанням бути досконалими у своїй роботі і постійно змінюватися в бік розвитку. Адже як говорив Вінстон Черчілль: "Удосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто!"

НАВІЩО МИ ПРАЦЮЄМО

Звернувшись до нас, Ви завжди отримаєте відповіді на ваші питання, товар, який збігається з вашими очікуваннями і потребами, консультацію, щирі і вигідні ВАМ поради, доброзичливе спілкування і приємні емоції. Звичайно, як і кожен продавець, нам приємно коли ви купуєте у нас і робимо все, що б ви знову поверталися до нас за покупками, але ваш вибір не позначається на нашому ставленні до вас. Звертайтеся просто за консультацією або якщо ви чогось не розумієте! З нашою допомогою ви зможете розібратися і зробити вибір! Ви знайдете відповідь на свій запит, що стосується спортивного харчування, вітамінів, рослинних екстрактів і будь-яких інших добавок для здоров'я.

Доброго часу доби і вдалих покупок!