🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Екстракт кориці

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Екстракт кориці

Кориця - дуже популярна пряність з характерним солодко-пряним смаком і характерним ароматом. Його отримують з кори різних сортів кориці (зазвичай Cinnamomum Cassia). Крім того, що онf широко використовується в кулінарному мистецтві, онf є цінним лікувальним сировиною. Благотворно впливає на стан травного тракту і покращує процес травлення. Кориця в капсулах також має протизапальні і антибактеріальними властивостями. Крім того, вона сприяє метаболічному здоров'ю, сприяє регуляції глюкозо-інсулінового і ліпідного обміну.

Добавка використовує як порошкоподібну корицю, капсульованих, так і в формі масла. Ці препарати добре підходять для профілактики хвороб, таких як атеросклероз, діабет 2 типу; вони також можуть знизити ризик ожиріння. Кориця в капсулах особливо рекомендується людям, які борються з метаболічним синдромом і порушеннями вуглеводного обміну. Спортсмени також із задоволенням її приймають - добавки в цій категорії сприяють підвищенню чутливості до інсуліну, що допомагає у формуванні фігури.

Варто пам'ятати, що для того, щоб повною мірою використовувати корисні для здоров'я властивості кориці, її слід приймати в досить високих дозах. Біологічно активні добавки роблять це набагато простіше. У нашому інтернет магазині ви зможете купити екстракт кориці в капсулах.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору