🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Олія криля

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Ефекти Krill Oil

 • Підтримує антиоксидантні процеси організму
 • Підтримує протизапальний відповідь
 • Покращує відновлення м'язів
 • Високий вміст фосфоліпідів
 • Підтримує систему кровообігу
 • Підтримує розумові процеси

Масло криля видобувається з концентрованого жиру виду Euphuaisiacea, більш відомого як криль. Продукти отримують методом холодної екстракції, що позитивно підтверджує збереження найбільш важливих характеристик жирової фракції (відсутність надмірної температури не сприяє вирівнюванню процесів окислення жиру і його деградації).

Унікальність масла криля полягає в типі зв'язування жирних кислот. Коли в типових продуктах, що містять здорові жирні фракції, ці кислоти знаходяться в основному в формі тригліцеридів, в маслі криля вони знаходяться в формі фосфоліпідів в кількості, що досягає до 50% від загального жиру, що позитивно впливає на його біологічну активність і кінетику поглинання. Він забезпечує велику кількість ейкозапентаеновой кислоти (EPA) і докозагексаєнової кислоти (DHA). Саме масло криля також містить інші біологічно активні сполуки, в основному астаксантин і вітамін Е.

Дослідження показують, що масло криля є найкращою поглиненої формою жирних фракцій у порівнянні з риб'ячим жиром і його етиловим ефірами (біодоступність на 33% вище, ніж у типового риб'ячого жиру, і біодоступність на 68% вище, ніж у етилових ефірів).

Нейропротекторні властивості масла криля виявляються за змістом ДГК в формі фосфоліпідів. Дослідження показують чіткі антиоксидантні властивості по відношенню до мозку. Варто зазначити, що цей ефект вважається більш вираженим у порівнянні з риб'ячим жиром.

Масло криля також володіє іншими позитивними властивостями по відношенню до нервової системи. Підтримуючи психічні і когнітивні процеси (завдяки синергетичного дії DHA, EPA, фосфатидилхоліну і астаксантину) і зменшуючи менструальну біль (знову продемонструвала перевагу масла криля над рибою), остання зменшила тільки фізичну менструальний біль, де масло криля також впливало на неврологічні симптоми такої як стрес, механізм був заснований на конкуренції з арахідонової кислотою, що призводило до зниження виробництва прозапальних простагландинів).

Масло криля також використовується для підтримки системи кровообігу. Профілактичне додавання може запобігти надмірній гіпертрофію вентиляції легенів (гіпертрофію шлуночка). Це також покращує загальну ліпідограму крові; підвищує ЛПВЩ, знижує ЛПНЩ, загальний холестерин і тригліцериди.

Жири криля також пов'язані з поліпшенням травної системи. Було зазначено зниження липогенеза в печінці і підтримка захисного ефекту від запалення кишечника.

Наш інтернет-магазин пропонує купити масло криля з доставкою в Київ і в усі регіони України. В електронному каталозі представлений широкий вибір масло криля за привабливою ціною. Для покупців передбачена доставка по місту і доставка по Україні: Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Херсон. Також якщо ви проживаєте в місті Чернівці, то все можете зайти в один з наших магазинів і придбати необхідну для себе добавку. Кожен клієнт може отримати знижку в залежності від суми замовлення.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору