Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фосфоліпіди є одними з найважливіших компонентів клітинних мембран у всьому організмі, оскільки вони впливають на підтримку їх належної плинності. Крім того, один з них, фосфатидилхолін, завдяки тому, що містить у своїй молекулі холін, є попередником ацетилхоліну, нейромедіатора.
Фосфоліпіди покращують мозкову активність та якість сну, зміцнюють нервову систему
Якщо ви прагнете підвищити мозкову активність, підтримати нервову систему чи покращити сон, зверніть увагу на фосфоліпіди. Вони є важливими компонентами клітинних мембран, сприяють передачі нервових імпульсів та регулюють сон. Якісні добавки з фосфоліпідами в Україні, щоб досягти найкращих результатів для вашого організму, можна придбати в інтернет-магазині MonsterLab.
Фосфоліпіди: що це таке, які функції виконують в організмі людини
Фосфоліпіди — це клас жирних речовин, що є основними будівельними блоками клітинних мембран, до складу яких входять:
- гліцерин — це молекула, яка є основою для синтезу фосфоліпідів, гліцерин забезпечує основу для приєднання жирних кислот та фосфатної групи;
- дві жирні кислоти — є головними компонентами фосфоліпідів, приєднуються до гліцерину, формуючи хвостову частину фосфоліпіду.
- фосфатна група — це група атомів, яка приєднується до гліцерину, утворюючи головну частину фосфоліпіду, фосфатна група містить фосфор та зв'язується з іншими молекулами, формуючи унікальні властивості фосфоліпідів у складі клітинних мембран.
Фосфоліпіди відіграють важливу роль в організмі людини, особливо щодо мозкової активності, нервової системи та сну.
Основні функції фосфоліпідів для організму людини
В людини фосфоліпіди виконують кілька найважливіших функцій.
Підтримка структури клітинних мембран
Однією з ключових функцій фосфоліпідів є підтримка структури та функціонування клітинних мембран. Вони створюють двошарову структуру мембрани, забезпечуючи її проникність і одночасно захищаючи внутрішню частину клітини. Завдяки фосфоліпідам клітини можуть вільно обмінюватися речовинами і сигналами, що важливо для нормального функціонування нервової системи.
Поліпшення передачі нервових імпульсів
Фосфоліпіди покращують передачу нервових імпульсів. Вони є основними компонентами оболонок мієліну, які оточують нервові волокна. Мієлін збільшує швидкість проведення нервових імпульсів, що сприяє більш ефективній передачі інформації з нервової системи. Для підтримки мозкової активності та нормальної роботи нервової системи людини це дуже важливо.
Регулювання сну
Оскільки фосфоліпіди є попередниками багатьох речовин, що впливають на сон та неспання, таких як серотонін та мелатонін, вони успішно регулюють процеси сну:
- серотонін бере участь у регуляції настрою;
- мелатонін регулює цикл сну та неспання.
Правильний рівень співвідношення цих речовин в організмі сприяє нормалізації та підвищенню якості сну.
Кому необхідно приймати фосфоліпіди
Прийом фосфоліпідів, ціна яких залежить від складу добавок, до яких вони входять, може бути різною, фахівці рекомендують широкій аудиторії, включаючи людей, які бажають:
- Поліпшити свою мозкову активність.
- Підтримати нервову систему.
- Підвищити якість сну.
Вони можуть бути особливо корисними для різних груп населення:
- студентів та школярів випускних класів;
- професійних спортсменів;
- спеціалістів, які займаються інтелектуальною працею;
- людей, які мають проблеми зі сном.
При виборі фосфоліпідної добавки слід звернути увагу на її якість та походження інгредієнтів.
Де в Україні можна купити фосфоліпіди
Для придбання фосфоліпідів можна звернутися до спеціалізованих добавок, що містять їх у своєму складі.
Якісні добавки з фосфоліпідами купити у Києві з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині MonsterLab. Наш магазин пропонує широкий асортимент продуктів та добавок для підтримки здоров'я та покращення фізичної/розумової активності людини. Ми пропонуємо продукти від надійних виробників, які виконують суворий контроль якості своєї продукції та використовують для її виготовлення якісні інгредієнти. Наш магазин гарантує якість та ефективність товарів, що пропонуються покупцеві на сайті нашого магазину.