Товар тижня! Гаряча пропозиція! Акція діє до 17.04.2024
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вітамін P

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Цінність та властивості рутину

Вітамін Р чи рутин — це водорозчинний біофлавоноїд, котрий можна отримати з деяких овочах та фруктах. Зокрема, багато його в шипшині, чорній смородині, шкірці зелених цитрусових. На цей вітамін часто не звертають увагу, проте в альтернативній медицині він використовується як посилення вітаміну С, для підтримки кровообігу, як один із сильних антиоксидантів. Якщо ви хочете подбати про своє здоров'я, допомогти близькій людині, в магазині MonsterLab маєте чудову нагоду добавки з вітаміном Р купити в Україні.

Вітамін P

Головні показання рутину

Рутин вважається одним із важливих вітамінів для покращення кровообігу. Саме від наявності рутину в організмі залежить міцність та гнучкість судин, зокрема артерій та капілярів. Здорові, міцні, еластичні судини позитивно позначаються на загальному самопочутті, адже покращують процеси постачання крові до серця та інших важливих органів. Покращення кровообігу дозволяє розв'язати супутні проблеми, такі як часті синці, яскраво виявлені сіточки вен, варикозне розширення вен. Приймання рутину в таблетках може покращити стан при геморої, викликаному набряклими венами.

Цікаво знати, що вітамін Р міститься лише в овочах та фруктах — зелених цитрусових, абрикосах, ожині, черешні, шипшині, чорній смородині, горобині, а також у гречці та зеленому чаї.

Є достатньо доказів досліджень стосовно зниження рутину рівня холестерину ЛПНЩ. В одному з досліджень пацієнтам із діабетом, з гіпертонією в анамнезі, давали разово по 500 міліграмів рутину. Згодом дослідники виявили зменшення рівня холестерину у плазмі крові пацієнтів з контрольної групи.

Інші важливі ефекти рутину:

 • Досліджена ефективність рутину для полегшення больового синдрому при артриті — вітаміни групи Р здатні гальмувати окислювальний стрес у людей з артритом. Ця особливість викликана протизапальними властивостями рутину.
 • Отримані дані стосовно того, що рутин полегшує роботу колінного суглоба пацієнтів з артритом.
 • Рутин регулює кров'яний тиск, володіє протизапальними, протипухлинними і жовчогінними властивостями.
 • Профілактика вірусних та інфекційних захворювань, деякі алергічні прояви.
 • Профілактика та допомога організму у боротьбі з пухлинними клітинами, особливо при онкології молочної залози.

Відомі біологічно активні добавки рутину

В каталозі магазину MonsterLab представлені добавки на основі рутину від відомих брендів: Natural Factors, NOW.

Компанія Natural Factors пропонує добавку на 90 капсул. Регулярне приймання вітаміну P допоможе зменшити запалення в організмі, зміцнити ослаблені кровоносні судини, покращити стан при варикозному розширенні вен. Рутин також чудово регулює артеріальний тиск, знижує рівень холестерину. Як потужний антиоксидант, рутин зменшує процеси передчасного старіння шкіри, підтримує імунну систему, допомагає в лікуванні запальних процесів суглобів.

Особливої уваги заслуговує добавка від бренду NOW — Rutin. Для створення добавки використано рутин, отриманий з квіток софори японської. Кожна капсула містить 450 мг рутину.

Регулярне приймання добавки гарантує такі ефекти:

 • ущільнення капілярів;
 • цитопротекторна дія;
 • підсилення дії вітаміну С;
 • гальмування атеросклеротичних змін;
 • покращення роботи серця;
 • гальмування запальних процесів;
 • покращення стану при варикозному розширенні вен.

Добавка рутину зміцнює структуру капілярів, запобігає утворенню набряків.

Добавки з вітаміном Р

Препарат особливо показано людям, схильним до розриву капілярів, з варикозним розширенням вен. Також добавка з рутином показана для загального підвищення захисних сил, в період ослаблення організму.

Цінність добавки NOW Rutin полягає в тому, що сам флавоноїд не синтезується в організмі. Особливо актуальне додаткове приймання рутину при збідненому раціоні, в якому недостатньо фруктів та овочів.

Консультанти магазину MonsterLab залюбки допоможуть обрати необхідну саме вам добавку на основі рутину.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору