Який протеїн краще пити

З метою полегшення життя бодібілдер, були розроблені спеціальні препарати, капсули порошки та інші суміші, що містять велику кількість протеїну. Це свого роду білок, який є вкрай необхідним організму, котра отримує постійні фізичні навантаження. Якщо ви займаєтеся спортом, або тільки почали освоювати все ази, тоді вам точно необхідно знати про те, який протеїн краще пити і в який час. Насправді це питання стоїть досить гостро, оскільки на сьогоднішній день можна зустріти різні думки експертів. Весь матеріал, викладений нижче, представлений виключно в ознайомлювальних цілях і не пропагує правильне застосування.

Багато хто вважає, що протеїн краще пити до тренування, і тому є ряд певних причин. При вживанні його до початку фізичних вправ ви додаєте силу і енергію свого організму. З метою витривалості використовуються інші засоби. Якщо ви є культуристом, тоді напевно знаєте про корисні властивості продуктів і про те, в який період краще всього їх використовувати. Також багато хто питає про те, що краще пити: гейнер або протеїн, але відповідь на це питання можна знайти в іншій нашій статті. Серед людей, які ніколи не займалися бодібілдінгом або тих, хто відвідував тренажерний зал пару раз, ходить думка про те, що протеїн після тренування для схуднення - це хімічна речовина. Поспішаємо розвіяти сумніви, оскільки в даний продукт входять виключно натуральні компоненти, які позитивно впливають на людину.

Всі види протеїну без винятку створюються із застосуванням того чи іншого виду їжі, а кращим з них вважається той, що виготовлений на основі яєчного білка. Чи зможете ви зараз відповісти на питання про те, що таке білок? Якщо немає, ми пропонуємо ознайомитися із значенням цього слова. Елемент являє собою молекулу, яка виступає будівельним матеріалом для людських м'язів. Це, мабуть, кращий протеїн після тренування або до початку занять, оскільки людина не зможе самостійно впоратися з великими навантаженнями. Також після тренування відмінно підійде сироватковий протеїн. При виборі країни виробника, рекомендуємо вибирати з американських сироваткових протеїнів, тож як традиційно вони вважаються найкращими.

Коли ж протеїн краще пити: до або після тренування? розбираємося докладніше

Якщо ви бажаєте скинути непотрібні кілограми, тоді вам обов'язково слід ознайомитися з цією інформацією: досить лише зменшити потрапляння вуглеводів в організм, а білок навпаки - збільшити. Вам вдасться скидати вагу максимально комфортно, а шкоди організму буде мінімальний (при грамотній дозуванні його не буде зовсім). Пропонуємо пройти всього три кроки, які не зажадають від вас додаткових витрат:

  • Приймайте їжу мінімум 5 разів на день, проте порції повинні бути менше, ніж зазвичай. Вам не доведеться дізнаватися ефективність протеїну після тренування для схуднення, якщо все зроблено правильно.
  • Другий крок - постарайтеся замінити ранкову і вечірню їжу протеїновим коктейлем. Це допоможе істотно скинути вагу і прискорити метаболічні процеси в організмі. Також поліпшить самопочуття після тренування.
  • В останню чергу рекомендується зовсім не вживати продукти, які містять цукор або борошно. Така дієта є хорошою розвантаженням для тіла, тому ефект буде чудовий.

Не варто застосовувати протеїн під час тренування, так як це може порушити багато процесів. Якщо ви не знаєте, як краще використовувати його для якнайшвидшого набору м'язів, то ми підготували кілька додаткових порад:

Ви повинні пити протеїн перед тренуванням і після тренування. Це обов'язково призведе до бажаного результату, однак не варто приймати його відразу. Зачекайте близько 2-3 годин після вправ і такий же період до їх виконання.

Ще одне просте правило - намагайтеся не думати про те, пити чи протеїн після тренування, а вживати його в невеликій кількості на ніч. Це дуже корисна процедура, оскільки вона сприяє постачанню організму амінокислотами. Найкращим протеїном на ніч вважається казеїновий протеїн.