🔥 Великий розпродаж! ⚡ Гаряча пропозиція! 🔥
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Syntrax (Сінтракс)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше
Відображення:

Секрет якості від виробника Syntrax (Сінтракс)

Американська компанія SIO3 Inc. будучи власником торгової марки Syntrax, виробляє широкий асортимент продуктів спортивного та дієтичного харчування. Спортивне харчування Syntrax завдяки використанню високоякісної сировини, інноваційних виробничих процесів і сучасного обладнання завойовує все більше прихильників серед спортсменів і прихильників здорового способу життя. Окремим перевага продукції є і той факт, що виробляється воно в Північній Америці. Тут строгому контролю підлягає все одержуване сировину, кожен етап виробництва і готову продукцію.

Спортивне харчування сінтракс є результатом багаторічних наукових досліджень в області медицини і біології. Для синтезу готових формул використовуються сучасні методи обробки сировини. Протягом десятиліть науковий підрозділ компанії розробило і отримало патент на більш, ніж 30 найменувань продукції. Саме тому у неї відсутні аналоги по ефективності і користь.

Смачна користь для тіла

Саме тому СпортПит Syntrax дійсно працює. Використання його показує відмінні результати у всіх сферах застосування. Продукція компанії включає препарати:

 • для зниження ваги і корекції фігури;
 • протеїнові суміші і коктейлі;
 • різні приготування для набору м'язової маси, збільшення витривалості і багато іншого.

Всі вони допоможуть вам швидко досягти бажаних результатів у спортивних тренуваннях, не зашкодивши при цьому свого організму.

Важливою перевагою продукції є і те, що її використання не ставить споживача перед дилемою смачного і корисного. Все СпортПит сінтракс відрізняється винятковими смаковими характеристиками і приємною текстурою готового продукту. При цьому завдяки розумному підходу виробника до ціноутворення, правильне харчування може дозволити собі практично кожен. На даний момент перевершити показники співвідношення ціни продукції і якості її інгредієнтів не вдалося жодному з конкурентів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору