Купуй кальцій за пів ціни!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вітамін В6

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Вітамін В6 таблетки

Вітамін В6, або піридоксин, насправді являє собою шість різних з'єднань, які піддаються взаємним перетворенням. Його дія має найбільший вплив на нервову та ендокринну системи, а наслідки дефіциту настільки серйозні, що варто подбати про його поповнення. Ціна на Вітамін В6 в Україні досить невисока.

Наслідком надто низького рівня вітаміну В6 можуть бути зміни в нервовій системі, які проявляються депресією, пригніченим настроєм або безсонням. У зв'язку з позитивним ефектом поліпшення когнітивних функцій, його часто рекомендують студентам, студентам і людям, які працюють розумово. Це позитивно впливає на психічні процеси і пам'ять. Наш інтернет-магазин пропонує купити Вітамін В6 в таблетках з доставкою в Київ і в усі регіони України.

Вітамін В6 для серця

Вітамін В6 допомагає запобігти серцево-судинні захворювання завдяки здатності знижувати рівень гомоцистеїну (білка, який є одним з основних факторів ризику серцево-судинних захворювань). Крім того, він також підвищує імунітет організму, відіграє значну роль в утворенні антитіл, бере участь в кровотворні процесі, особливо допомагає у виробленні еритроцитів.

Варто також згадати унікальний аналгетичний ефект вітаміну В6. Він володіє дуже гарною ефективністю при усуненні різних видів спазмів і болів на нервовому тлі, і як болезаспокійливий засіб його використовують навіть в протиракових процедурах.

Втома, стрес і багато зусиль, не тільки фізичних, але і психічних, піддають нас дефіциту вітаміну B6. Дієти для схуднення і гормональна контрацепція також сприяють зниженню його рівня. Попит на піридоксин зростає при вживанні в їжу продуктів, багатих білком, що особливо слід пам'ятати спортсменам і всім, хто використовує білкові дієти.

Вітамін В6 значно збільшує засвоєння магнію, полегшує транспортування цього елемента в клітини організму і забезпечує його внутрішньоклітинні запаси, тому люди, які беруть препарати магнію, повинні подбати про включення піридоксину в свої добавки.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору
,