Купуй з вигодою до 65%
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вуглеводи (Карбо)

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Вуглеводи - клас органічних речовин містять в своєму хімічному складі кілька гідроксильних і карбонільну групу. Термін бере свою назву від слів вуглеці і гідрати, тобто вода і вуглець.

Вуглеводи бувають прості і складні. Найбільш наочний приклад простого вуглеводу - це цукор, а складного - крохмаль. Окремо варто відзначити клітковину, її відносять до суперскладних вуглеводів.

Вуглеводи, спортивне харчування ...

Вуглеводи для спортсменів, як білки і жири, є невід'ємною частиною спортивного харчування. Їх основним завданням є поповнення і відновлення запасів енергії в організмі людини. Особливу потребу у вуглеводах організм відчуває під час і після проведення активних силових тренувань, або навіть фізичної роботи.

Для повноцінної силового тренування необхідний запас вуглеводів в м'язах. Без цього запасу ви можете відчувати нездужання, запаморочення. Так само, при нестачі вуглеводів існує великий ризик втратити свідомість.

Після тренувань правильно закривайте вуглеводне вікно. Пам'ятайте, що для росту м'язів важливий не тільки білок, але і вуглеводи. Тут слід відзначити те, що особливо жорсткі Низьковуглеводні дієти приблизно на 30% збільшують шанс смерті, а також псують ваше здоров'я і стан м'язів.

Дослідження показують, що при проведенні силових навантажень, на 1 кг ваги потрібно 5 гр вуглеводів, а при активному нарощуванні м'язової маси 10 гр на 1 кг ваги.

Кожен з'їдений грам вуглеводів, може зберігати в тілі до 4-х грамів води, але якщо вживаючи вуглеводи не пити воду - цього не станеться. Так і роблять багато бодібілдери перед виходом на сцену.

Якщо Ви хочете купити вуглеводи, особливу увагу зверніть на продукцію Carbo.

Карбо - якісні вуглеводи, які в своєму складі мають складну структуру і не містять цукру. Позитивний ефект досягається шляхом використання таких сполук як дімамілопектін або мальтодекстрин.

Дімамілопектін - продукт, одержуваний шляхом синтезу крохмалю міститься в кукурудзяній муці. Мальтодекстрин проводиться з молекул глюкози.

Поступовість - є одним з основних аспектів у здійсненні набору м'язової маси. Це означає, що кількість споживаних калорій потрібно підвищувати поступово, приблизно по 300-400 Ккал за добу. Ці цифри були виведені різними науковими дослідженнями і є оптимальними. Вживаючи Карбо вуглеводи кілька разів на день, ви помітно полегшите для себе цю задачу.

Спортивне харчування, вуглеводи, правильне вживання білків і жирів, регулярні і наполегливі тренування обов'язково приведуть вас до успіху в створенні красивого і спортивного тіла.

  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору