MonsterLab - Спортивне Харчування і Добавки для Здоров'я
0
Мій кошик

Антистрес вітаміни

Вітамін антистрес

Стрес є невід'ємним елементом нашого життя. Зазвичай пов'язані з якимось раптовим, травмуючим подією (смерть близької людини, серйозне захворювання), проте, навіть здаються незначними незручності, такі як швидкий темп життя, нестача часу для відпочинку і вимоглива робота, ставлять нас в стрес. Хоча короткочасний стрес не так уже й поганий і зазвичай спонукає вас до дій, він надає тривалий негативний вплив на ваше тіло. У період хронічного стресу гомеостаз організму порушується - організм все ще перебуває в стані підвищеної готовності, наднирники не працюють належним чином, відбуваються порушення вивільнення кортизолу (основного гормону стресу).

Ефектом хронічного стресу можуть бути, наприклад, депресія, порушення сну, проблеми з концентрацією, дисфункція травної системи, шкірні захворювання, ослаблення імунної системи і підвищена схильність до інфекцій. Стрес можна повністю виключити з життя, але ви можете ефективно з ним впоратися, наприклад, змінивши свій спосіб життя, збільшивши час, що витрачається на сон і відпочинок, харчуючись поживними продуктами, підтримуючи позитивні відносини з іншими людьми. Доповненням може бути вітаміни антистрес

Ми пропонуємо широкий спектр вітамінів антистрес, які роблять благотворний вплив на нервову систему, знижують напругу, допомагають контролювати рівень стресу і знижують його негативний вплив на організм. Ми також пропонуємо препарати, призначені, як правило, для зниження рівня кортизолу та регенерації наднирників. Ви можете вибирати між добавками на основі окремих речовин і складних формул, які поєднують в собі кілька різних сполук. У їх складі ви можете знайти м.ін. рослинні екстракти, мінерали, вітаміни, амінокислоти і DHEA.

 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору